صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > جلوه جمال هنرمندان شهيد در تالار وحدت


 
  جلوه جمال هنرمندان شهيد در تالار وحدت
 

نمايشگاه عكس «يادواره جلوه جمال» از 6 دي‌ماه با همكاري موزه هنرهاي معاصر فلسطين در تالار وحدت برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، نخستين يادواره جلوه جمال با بزرگداشت مقام شامخ شهداي هنرمند با حضور رئيس جمهور در تالار وحدت تهران برگزار مي شود. نمايشگاه عكس«يادواره جلوه جمال» از بخش‌هاي جنبي اين يادواره است كه با همكاري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و موزه هنرهاي معاصر فلسطين در تالار وحدت به نمايش گذاشته مي‌شود. اين نمايشگاه شامل 70 اثر عكس «زن و مقاومت» و «پوستر پايداري» است.

نخستين يادواره «جلوه جمال» ويژه نکوداشت شهداي عرصه هنر، از سال گذشته با فعاليت دبيرخانه کار خود را به شکل رسمي آغاز کرد و با حضور سيدمحمدحسيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي نخستين کتاب معرفي شهداي عرصه هنر رونمايي شد، اين يادواره با همکاري ارگان‌هايي چون بنياد شهيد، بنياد حفظ و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس و ساير نهادهاي مربوط در تاريخ شش دي ماه مراسم اختتاميه خود را در حالي پشت سر مي‌گذارد که شاهد افتتاح دبيرخانه دائمي آن خواهد بود.

رونمايي از تمبر ويژه جشنواره، رونمايي از دو کتاب در خصوص آثار و زندگي‌نامه شهداي هنرمند، تجليل از خانواده شهدا و برپايي نمايشگاه جنبي آثار شهداي هنرمند و بازديد از دو موزه دفاع مقدس و موزه هنرهاي معاصر از برنامه‌هاي اين مراسم مي‌باشد.

نمايشگاه عكس «يادواره جلوه جمال» از چهارشنبه 6 دي‌ماه در تالار وحدت به نمايش در مي‌آيد و تا پايان همين ماه نيز ادامه دارد.

 

   زمان انتشار: سه شنبه ٥ دی ١٣٩١ - ١٤:٣٣ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.