صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نمایشگاه عکس و پوستر برگزیده جشنواره فیلم کوتاه «نهال» در صبا


 
  نمایشگاه عکس و پوستر برگزیده جشنواره فیلم کوتاه «نهال» در صبا
 

آیین گشایش نمایشگاه مجموعه عکس‌ها و پوسترهای برگزیدۀ پانزدهمین جشنواره بین‌‌المللی فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» در صبا بر پا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، ۳۶ عکس و ۱۶ پوستر این جشنواره که منتخب هیئت داوران است، در نگارخانه استاد لرزاده موسسه صبا در معرض دید علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد. مسعود زنده روح کرمانی، مهرشاد کارخانی و امید صالحی، در بخش عکس و هما دلورای و علی باقری در بخش پوستر از میان ۱۲۷ عکس و ۳۹ پوستر ارسالی به دبیرخانه جشنواره، این تعداد اثر را انتخاب کرده‌اند.

نمایشگاه از روز شنبه، 2 تیرماه، به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و به موازات آن جشنواره «نهال» از روز ۲۹ خرداد تا ۴ تیر به اکران فیلم‌های کوتاه برگزیده دانشجویان در سالن سیف الله داد در خانه سینما و سالن فارابی در دانشکده هنرهای کاربردی دانشگاه هنر، می‌پردازد.

علاقه‌مندان جهت بازدید از آثار منتخب جشنواره «نهال» می‌توانند همه روزه تا 9 تیرماه، به جز ایام تعطیل، از ساعت 10 تا 18 به خیابان ولي‌عصر (عج)، خيابان طالقاني، خيابان شهيد برادران مظفر، شماره 125 موسسه صبا، نگارخانه استاد لرزاده، مراجعه کنند.

 

 

 

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - ١٢:٠٩ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.