صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > «رنگ گویه ها» به روایت نقاشی در «صبا»


 
  «رنگ گویه ها» به روایت نقاشی در «صبا»
 


به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی و هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر «رنگ گویه ها» مجموعه ای از 80 روایت نقاشانه است که 4 نقاش جوان با گرایشها و رویکردهای متفاوت به ارائه آن پرداخته اند.
«اسماء شعرباف» ، «پرشنگ سنگین آبادی » ، «ملیحه محمدی» و «سمیه صلح آبادی» روایتگران این «رنگ گویه ها» هستند که هر یک از منظری خاص ، فرم و فضا را نسبت با دغدغه های ذهنی و محتوایی در آثار خود تعریف کرده اند .
ویژگی مهم این مجموعه که فضایی مشترک را در کلیت آثار نمود می بخشد . تأثیری از جریان های آموزشگاهی دانشگاه های هنر کشور، تنوع جریانهای فکری، تأثیر جنسیت ، بومی بودن ، بازتاب موقعیت های اقلیمی و انعکاس روحیات و گرایش های ذهنی و درونی این چهار هنرمند است که می تواند چشم اندازی قابل بررسی از نقاشی امروز ایران را برای علاقه مندان ترسیم کند.
«رنگ گویه ها» روز سه شنبه دوم شهریور ساعت 16 تا 18 در نگارخانه خیال نو صبا با حضور هنرمندان و عموم بازدیدکنندگان گشایش می یابد و تا نهم شهریور به کار خود ادامه خواهد داد .
علاقه مندان جهت بازدید از نمایشگاه می توانند همه روزه از ساعت 10:00 لغايت 18:00 به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، نرسیده به خیابان طالقانی، شماره 1552، رواق هنر مراجعه کنند

براي دريافت اطلاعات بيشتر اينجــــــــا كليك كنيد.

 

   زمان انتشار: سه شنبه ٢ شهريور ١٣٩٥ - ١٢:٤٣ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.