صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > استقبال از کتاب‌های فرهنگستان هنر


 
  استقبال از کتاب‌های فرهنگستان هنر
 

غرفه فرهنگستان هنر، در نخستین روز از بازگشایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با استقبال فراوان از سوی مخاطبین مواجه شد.
به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، موسسه تالیف، ترجمه و نشر آثار هنری با نام اختصاری  (متن)،  امسال نیز با بیش از 400 عنوان کتاب تخصصی در زمینه هنر در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی تهران حضور یافت.
این انتشارات که روز گذشته به عنوان ناشر برگزیده به خاطر محتوای کتب هنری و چاپ کتاب های ارزشمندی چون «شاهنامه شاه طهماسبی» و «شاهکارهای هنر ایران در مجموعه های لهستان» برگزیده شد، در اولین روز از بازگشایی این نما یشگاه مورد استقبال فراوانی از سوی مخاطبین و علاقه مندان به کتاب های تخصصی در زمینه هنر قرار گرفت.
همچنین حمیدرضا چیت چیان، عصرامروز، چهارشنبه 10 اردیبهشت، با حضور در مصلای امام خمینی (ره) تهران، از غرفه فرهنگستان هنر بازدید و تعدادی از کتاب های این موسسه را  خریداری کرد.
وزیر نیرو با ابراز خوشحالی از چاپ شاهنامه شاه طهماسبی، از آن به عنوان کتابی ارزشمند یاد کرد که حضور آن در کتابخانه هر هنر دوستی ضروری است و دو نسخه نیز از این کتاب خریداری کرد.

غرفه انتشارات فرهنگستان هنر در بيست‌وهفتمين نمايشگاه كتاب تهران در سالن شبستان، راهروي 28، غرفه 2، میزبان علاقه مندان به کتاب‌های تخصصی در زمینه هنر است.

بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از 10 تا 20 اردیبهشت در مصلای امام خمینی(ره) برپاست.

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٣ - ١٩:٢٥ | نسخه چاپي

خروج




کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.