صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > جديدترين پژوهش هنر منتشر شد


 
  جديدترين پژوهش هنر منتشر شد
 

چهارمين شماره فصلنامه آموزشی، پژوهشی و تحليلی پژوهش هنر با موضوع فناوری‌های بومی در هنرهای سنتی منتشر شد. به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، فصلنامه پژوهش هنر در اين شماره خود به طور اختصاصي به چاپ مقالات و گفتارهاي هم‌انديشي «فن‌آوري‌هاي بومي در هنرهاي سنتي» پرداخته ست و فناوری‌های بومی و کاربرد آن‌ها در خلق هنرهای سنتی ایرانی را مورد بررسی قرار گرفته ست.

این شماره با گفتار و آثاری از دکتر فرهاد تهرانی، دکتر ایرج گودرزنیا، دکترمحمد رزاقی، دکتر بهنام زنگی، دکتر مهدی مکی‌نژاد، مهندس کاوه خورابه، دکتر مصطفی رستمی، مهندس علیرضا اسماعیلی، دکتر نسرین مقدم، دکتر مهدی محمدزاده، دکتر آناهیتا مقبلی و دیگر پزوهشگران و اساتید این حوزه منتشر ‌شده ست.

میزگرد این شماره پژوهش هنر نیز با مشارکت فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و حول محور فناوری‌ و نوآوری، به هنرهای سنتی اختصاص یافته است.
پژوهش هنر با مدیرمسوولی و سردبیری دکتر بهنام زنگی و همکاری شورای علمی متشکل از اساتید برجسته دانشگاه‌های کشور منتشر می‌شود.

شماره پیشین این فصلنامه به جواهر و زیورهای ایران پرداخته است و شماره آینده آن پرچم ایران در گذر تاریخ را بررسی خواهد کرد.

 

   زمان انتشار: سه شنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٢ - ١٤:٥٩ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.