صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > خط خاطرات روي ديوارهاي موزه + تصاوير


 
  خط خاطرات روي ديوارهاي موزه + تصاوير
 آيين گشايش نمايشگاه نقاشي «خط خاطرات» همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز در موزه هنرهاي معاصر فلسطين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، در اين نمايشگاه 60 اثر نقاشي از دور اول و دوم كارگاه‌هاي « خط خاطرات» كه در دو سال گذشته خلق شده بود، به نمايش در آمد. آثاري كه با مضامين جنگ و دفاع مقدس همراه بوده و با سبك‌هاي مختلف توسط دانشجويان هنر از دانشگاه‌هاي سراسر كشور خلق شده بود و همراهي هنرمنداني از نسل اول انقلاب چون گودرزي، چليپا، حيدري، خليلي فر و ... را در كنار خود داشت. امسال نيز اين كارگاه با همكاري فرهنگستان هنر و مركز روايت فتح براي سومين سال متوالي در سالروز آزادسازي خرمشهر به مدت سه روز در موزه هنرهاي معاصر فلسطين برگزار شد.

آثاري كه در اين نمايشگاه به چشم مي‌خورد با تكنيك رنگ و روغن كشيده شده است و رنگ‌هاي غالب در آن بسيار گرم و تيره است فضاهايي كه اگر چه توسط هنرمندان جوان خلق شده اما رنگ بوي جنگ را به مخاطبين خود القاء مي‌كند و يادآور خاطرات روزهاي دفاع مقدس است.

علاقه‌مندان براي بازديد از اين نمايشگاه مي‌توانند به نشاني ميدان فلسطين، خيابان شهيد برادران مظفر، تقاطع بزرگمهر، شماره 74 از ساعت 10تا 19 شنبه تا چهارشنبه و روزهاي پنجشنبه از ساعت 10 تا 15 مراجعه نمايند.

براي مشاهده تصاوير اين نمايشگاه اينجا را كليك كنيد

 

   زمان انتشار: سه شنبه ٦ تير ١٣٩١ - ١٥:٤٢ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.