صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > تقدیر از خانواده شهدا و ایثارگر فرهنگستان هنر در چهلمین سالگرد دفاع مقدس


 
  تقدیر از خانواده شهدا و ایثارگر فرهنگستان هنر در چهلمین سالگرد دفاع مقدس
 

سرپرست فرهنگستان هنر به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از رزمندگان و خانواده شهدا و ایثارگر این فرهنگستان تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، در این مراسم علیرضا اسماعیلی، سرپرست فرهنگستان هنر ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، به عنوان بخشی ناگسستنی از هویت ملی ما، اظهار داشت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برای حفظ کیان جمهوری اسلامی ایران و دفاع از سرزمین عزیزمان حضوری ایثارگرانه در جبهه‌ها داشتند و جان‌فشانی‌ها و رشادت‌های آنان به‌عنوان نمادهایی عالی از پایداری و مقاومت، همیشه در ذهن و یاد ما باقی خواهد ماند.
سرپرست فرهنگستان هنر در سخنان خود به مدافعین حرم نیز اشاره کرد و آنان را ادامه‌دهنده راه رزمندگان اسلام و هشت سال دفاع مقدس دانست.
وی در ادامه به نقش و رسالت هنرمندان در مستندسازی حماسه دفاع مقدس و انتقال و ترویج فرهنگ پایداری، ایثار و مقاومت پرداخت. همچنین به برگزاری نمایشگاه‌ها و برنامه‌های پژوهشی فرهنگستان هنر با موضوع هنر دفاع مقدس اشاره کرد و از پاره‌ای از برنامه‌های آتی فرهنگستان درخصوص هنر دفاع مقدس، ازجمله حوزه موسیقی، فیلم و هنرهای تجسمی یاد کرد که با همراهی و همکاری گروه‌های تخصصی فرهنگستان به ثمر خواهد نشست.
در ادامه این مراسم چند تن از رزمندگان و خانواده ایثارگر فرهنگستان به ذکر خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس پرداختند و در پایان با اهداء لوح تقدیر از خانواده شهدا و ایثارگر فرهنگستان هنر تجلیل به عمل آمد. 

   زمان انتشار: يکشنبه ٦ مهر ١٣٩٩ - ١٨:٣٢ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.